Mezunlarımız

Mezunlarımız Neredeler?

Mezunlarımız ve çalıştıkları yerlere ait kısa bir liste.


 

Adı

Soyadı

Çalıştığı Kuruluş

Şehir

Tarık

Acar

Servus Bilgisayar

 

Kaan

Akbulut

ELEN-SAN Elektrik

Ankara

Can

Algan

MBA Programı, Hartford University

 

Can

Kazdağ

AVEA-KD İletişim

Ankara

Nazlı

Arıcı

Roketsan

 

Ahmet

Ay

İzmir Banliyö Sistemleri A.Ş.

 

Gamze

Bayram

Atılım Üniversitesi

Ankara

Havva

Bozdağ

TAI

Ankara

Sultan

Can

Atilim Ün.

Ankara

Çağlar

Cengizler

Çukurova Ün. Teknik Bilimler MYO

 

Çağrı

Cihanoğlu

Global Teknik

 

İlham

Cindioğlu

Gür-Dağ Mühendislik

 

Burak

Coşkun

Özburak San.ve Tic.

İstanbul

Eren Ateş

Coşkun

MBA Programı

San Diego, USA

Seda

Çamalan

Atılım Üniversitesi Bilişim Sistemleri Müh. Bl.

Ankara

Ahmet T.

Çetiner

Turk Telekom, Ankara

Ankara

Murat

Çöl

Ciner Holding

Ankara

Yaser

Dalveren

Atilim Ün.

Ankara

Mustafa Cihat

Demircioğlu

Katholieke Universiteit Leuven

(Belgium)

B. Mert

Dikeç

Turk Telekom

Ankara

Zeynep

Dinçer

Roketsan

Ankara

Mertcan

Dur

Türk Telekom

Ankara

Mehmet

Ertuğ

Electroland

Ankara

Osman Levent

Genç

Turquoise Technic

Azerbeycan /Baku

Ömer

Görer

Türk Telekom

İstanbul

Mine Altınay

Günler

Vakıfbank Bilgi İşlem Merkezi

Ankara

Çağın

Gürer

AES - Ankara Elektrik Elektronik Sanayi

 

Ali

Güven

İska Telekom, Ankara

 

Adem

Haydargil

Haydargil İnşaat

 

Razık

Hilenoğlu

Alcatel Lucent

Ankara

Gökhan

İşler

Gazi Ün.

Ankara

Rana

Kadıoğlu

Vodafone

Ankara

Alper

Karakuzulu

TAI

Ankara

İlker

Karamanlı

NETAŞ

 

Eren

Karatepe

Gelişim Park Ltd.

 

Bilal

Katırcı

THY Teknik

İstanbul

Engin

Kavak

Havelsan

Ankara

Mustafa Ekrem

Kenter

Globsis

Ankara

Mustafa Aslanbek

Kılınçarslan

Synplicity Inc., Bilkent Cyberpark

Ankara

Berk

Kızılkanat

Türk Telekom

Ankara

Ramazan

Kula

RFsis

 

Kıvanç

Mısırlı

ENPA

 

Ozgür Deniz

Miçooğulları

Yüksek Lisans, Yıldız Teknik Ün.

 

Ahmet

Mumcu

Endoks Enerji Sistemleri

Ankara

Adil Selçuk

Nayman

Hyundai Rotem

 

Rıza Yiğit

Okçuoğlu

Mavili Elektronik

İstanbul

Murat

Okumuş

Yüksek Lisans, Management Program, Antwerp University

 

Metin

Orman

IntelTek A.Ş.

 

Emrah Özgür

Ortakçi

Alcatel

Istanbul

İbrahim

Örten

Türk Telekom

Ankara

Emre

Özden

MBA Programı, University of Trento

İtalya

Burak

Özköse

Mege Teknik

Ankara

Burak

Özkürkçü

Vodafone

 

Umut Baran

Özsuyu

Scholar in Ph.D. Programme, Un. of Trento

Italya

İsmail

Öztürk

Ayes Asansör Yürüyen Merdiven

 

S. Oğuz

Öztürk

Alcate-Lucent Teletaş

Istanbul

İsmail

Özüsoy

Demsan Demircan Elektrik Makina San.

 

Erdem

Özyurt

Atılım Ün.

 

Mehmet İlhami

Safran

Türk Telekom

Ankara

Mustafa Erman

Sarı

Energy Danışmanlık & proje

 

İrem

Sökmen

Fotoniks

 

Serdar

Sultanoğlu

RFsis

 

Onur

Süel

Datateknik-Bilkent Cyberpark

 

Erman

Şakacı

Master of Business, University of Western Sydney

 

Mehmet Barış

Tabakçıoğlu

Bayburt Ün.

 

Mehmet Şerif

Taş

Yüksek Lisans , University of Vaasa

 

Servet

Tokat

Thales Rail Signalling Solutions

 

Abdullah

Tüfekçi

Yıldız Elektrik San. Tic. Ltd.

 

Osman

Türkkan

Elma Ltd.

Ankara

Feti

Uluhan

Robit Teknoloji

 

Murat

Vural

Meteksan Savunma

 

Mehmet Barış

Vursavuş

Çukurova Belediyesi

Adana

Arda

Yalı

ELIN Elektrik-İnşaat Tahhüt A.Ş.

Ankara

Çağatay Şahin

Yaşar

Roketsan

Ankara

Semih

Yaşar

Bilkent Üniversitesi Ulusal Nano Teknoloji Merkezi

Ankara

Eyüp

Yazıcı

Avea

Ankara

Zeki Baran

Yenigül

TAV

Ankara

Gizem

Yetkin

Selex Komünikasyon

 

Emre

Yıldırım

Tekser Elektronik

 

Mehmet

Yıldız

ATEL Telekomunikasyon

 

Muzaffer

Yükseloğlu

Türk Telekom

Ankara

Mert

Durukan

ZTE Corporation

Ankara

Mert

Eryiğit

ZTE Corporation

Ankara

İ. Mert

İyicil

Elimta elektrik

Ankara

Utku

Özdemirel

Alarko Bina Otomasyon Sistemleri

Ankara